Faqja Kryesore Anglisht Gjuhėt e Tjera.

ZBULESA HYJNORE: Njė adresė qė pėrcjell dėshmitė e shumė njerėzve tė cilėt janė takuar ballė pėr ballė me Jezus Krishtin dhe mesazhet e rėndėsishme qė ata kanė marrė.

 
   
The Passion of the ChristPassion of the Christ
 
 
 
The Judgment Day & Return of Jesus
Njė vegim i rikthimit tė Jezusit dhe Ditės sė Gjykimit, nga njė
vajzė e vogėl aziatike e quajtur Sarang.  Kjo ėshtė njė intervistė me Sarang dhe nėnėn e saj, nė lidhje me atė qė ajo pa. Janė pėrfshirė edhe pikturat qė ajo vizatoi.
doc
 

      Pėrgatituni pėr kthimin e Zotit
                   nga Bernada Fernandez.
  
Motėr Bernarda Fernandez pati dy udhėtime nė Parajsė dhe nė Ferr me Jezusin. Asaj iu treguan shpėrblimet qiellore tė pėrgatitura pėr besimtarėt, Rrėmbimi, Gostia e Madhe dhe kurorat e jetės. Ajo pa gjithashtu gjendjen e Kishės, gjykimet e ardhshme dhe shpirtrat e humbur nė Ferr. doc

 
Ricardo Cid8 orė nė Parajsė
nga Ricardo Cid
Zoti zbuloi se shumė njerėz, pėrfshirė pastorė & kisha tė tėra, do tė lihen pas nė kohėn e rrėmbimit. Ky ėshtė njė paralajmėrim pėr njerėzit dhe pėr pastorėt qė nuk u mėsojnė tė tjerėve shenjtėrimin. Pa shenjtėrim askush nuk do ta shohė Zotin. doc
 
Damka e Bishės 666 Paralajmėrim

Ajo ēfarė duhet tė dinė tė gjithė. Ēfarė thotė Bibla rreth damkės dhe cili ėshtė ēmimi i marrjes sė saj? doc
 
Translators Needed HTML Bible HTML Bible God's Story The Prophet's Story More Than Dreams, Muslim Encourters with Jesus The Jesus Film The Jesus Film Gospel Go Gospel Tracks Gospel Tracks Christian Answers 4 Spiritual Laws